שושי פרחים
להזמנות *6466 או 1700-507-517
0

בחורף נשתול פרחים גם.. בבגדים

דצמ 18
בחורף נשתול פרחים גם.. בבגדים

בחורף נשתול פרחים גם... בבגדים
 

בין היורה למלקוש, בין הרוחות הסוערות לפתיתי השלג הלבנים או קרחוני הברד, האופנה הפרחונית תשרת אותנו בצורה מושלמת גם בחורף הקרוב. עדיין לא מצינו את פרחי האביב והקיץ בשמלות היום יום והערב, והדפסי הפרחים משנים את הגוונים שלהם. הם מתעטפים במצב רוח סתווי ומקבלים רקעים כהים, חומים, כחולים, אפורים ושחורים.

 

פרחי החורף בבגדים – הרבה פנים לפרחים
 

החורף הזה נראה ונלבש את כל סוגי הפרחים.
נלבש בגדים התפורים מבדים עם הדפסים של פרחים גדולים ומופשטים לצד פרחים קטנים וצפופים. הגזרות יהיו קסומות ושופעות בד או צרות ומחויטות כשפרחים המודפסים מעניקים להם מגע נשי.
 

גם מי שלא אוהבת לבלוט ושבויה בסגנון הקלאסי של בגדים בצבע אחד,
תוכל להאיר כל מלתחה עם אקססוריז פרחוני, תיקים, נעליים, צעיפים או שרשראות וצמידים בדוגמות שונות של פרחים.
 

זה התחיל בשנות העשרים.
ג'ון רדפן, מעצב נודע בתחום בגדי הספורט, החל להוסיף הדפסי פרחים בקולקציות שלו. את הפרחים הוא הדפיס על בגדי הספורט או על הצווארונים בחליפות המחויטות שהיו מיועדות דווקא לנשים. הפרחים שהודפסו העניקו לסגנון הגברי והקשוח מגע נשי, קורץ ומפתה.
 

אחרי מלחמת העולם השנייה,
טרנד הביגוד הפרחוני פרח בכל מקום ובמיוחד באירופה. הוא שידר  אופטימיות, תקווה ושמחה לאחר המלחמה והעניק מצב רוח שמח לכל מי שלבש בגדים פרחוניים ועוד יותר למי שפגש וראה אותם בפעולה, על נשים יפות וחטובות.
 

יש מגוון של סוגי בדים שלתוכם "יושתלו" החורף הפרחים הצבעוניים.
על חלק מהבדים ניכרת ההשפעה של עולם עיצוב הפנים. הבדים האלו מזכירים טפטים שהיו פופולאריים על הקירות בדירות של שנות החמישים והשישים. בעולם של עיצוב הפנים, זה כבר לא מודרני, אך בעולם הבדים והבגדים זה עתיד להיות טרנד לוהט. הבדים הפרחוניים שנלבש החורף מזכירים ציורי קיר וטפטים פרחוניים.
 

 לבישת ביגוד פרחוני משדרת דו משמעות.
מצד אחד היא מזכיר את האישה האנגלייה הביתית והענוגה הנוהגת לשתות תה של אחר הצהריים לבושה במחצלות צבעוניות ופרחוניות, ומהצד השני הוא מאפיין את האישה המתקדמת, הבועטת, האישה שמכירה את צווי האפנה האחרונים ומאמצת אותם בחום.
 

הדפסי פרחים אבסטרקטיים המזכירים התזות צבע על בדי קנבס מתאימים לאישה
המרדנית שאוהבת להיראות תמיד צעירה ועדכנית  וילדותית ומתרחקת מכל מה שמשדר רצינות וגיל מבוגר.
 

בדים פרחוניים הם בדים רומנטיים וקסומים.
הם מעניקים לכל אישה חן והילה קסומה של התחדשות, טריות, רומנטיות, עליזות ומראה ענוג ונשי. אישה הלובשת בגד פרחוני לפגישה ראשונה, למשל, משדרת אני רוצה להיות יפה, מחוזרת ומוחמאת.  גבר שיצמיד ד"ש אדום למקטורן החליפה שלו הוא גבר רומנטי מהדור הקודם, גבר שאוהב להעניק לאישה שלצדו הרבה כבוד.
 

את הפרחים המושתלים בבגדים נפגוש החורף הזה
גם בבגדי הערב וגם בבגדי היום יום. 

שתף