שושי פרחים
להזמנות חייגו *6466 או 1700-507-517
0
האהבה פורחת
דצמ 18

לקראת יום האהבה המתקרב מכינות חנויות הפרחים זרים מעוצבים ומצרפות גם יין, שוקולדים או נרות. אפשרות רומנטית יותר ניתן למצוא בקיבוצים ובמושבים, שם מזמינים אותנו לקטוף פרחים בשדות. אפשר לחסוך ולקנות ישר מהסיטונאי, וגם האינטרנט מלא באתרים המציעים זרים צבע...

לקראת יום האהבה המתקרב מכינות חנויות הפרחים זרים מעוצבים ומצרפות גם יין, שוקולדים או נרות.
אפשרות רומנטית יותר ניתן למצוא בקיבוצים ובמושבים, שם מזמינים אותנו לקטוף פרחים בשדות.
אפשר לחסוך ולקנות ישר מהסיטונאי, וגם האינטרנט מלא באתרים המציעים זרים צבעוניים. ענף מלבלב.
 
מחפשים מתנה לט"ו בשבט או ליום ולנטיין? פרחים הם בחירה טבעית, גם כתוספת למתנה וגם כמתנה בפני עצמה. מלבד זרים מעוצבים, רשתות הפרחים הגדולות יצרפו גם שוקולד, נרות ויין. אפשר להזמין באינטרנט, לבחור פרחים בחנות או לקטוף בשדות בקיבוצים ומושבים, ואם תקנו ישירות מהמשווק פרחים סיטונאי- גם תשלמו חצי מחיר.
 
 
פרחים מבטאים אהבה, רומנטיקה, רגש והבעת תודה, הם מעצבים אווירה ובעיקר משמחים. חנויות הפרחים מציעות כבר כעת מבחר עשיר של זרים מעוצבים וייעודיים לט"ו בשבט וליום ולנטיין בתוספת מוצרים נלווים כמו יין, נרות, ודברי מתיקה.
 
 
פרחים מקוונים
רוצים לחסוך זמן ולבצע הזמנה באינטרנט?
הרשת משופעת בחנויות מקוונות עם תמונות של זרים הממלאים את המסך. חפשו את מחיר המשלוח, והתקשרו למספר הטלפון המופיע על מנת לוודא את המחיר הסופי. ישנם אתרים בהם מופיע מחיר משלוח, אולם זמן קצר לאחר רכישת הזר מתקשרים מהחברה ומודיעים כי היעד המבוקש יקר יותר.
 
באתר של שושי, רשת חנויות פרחים מקוונת, מופיעה טבלה מפורטת של כל היישובים בארץ ,המאפשרת לדעת מיידית מהו מחירו של המשלוח לכל נקודה בארץ. שושי מביאה ישר מהשדה (המשתלות במושב כפר רות) פרחים מרהיבים בלחיצת כפתור. הרשת  מונה 35 חנויות פרחים בפריסה ארצית, המשמשות נקודות שירות על פי הסטנדרטים שמכתיבה שושי.
עיצוב הפרחים מתחדש על פי עונות השנה, ולכל סידור או עציץ מצורפות הוראות טיפול מדויקות ומתנות מקוריות: פיות פורצלן מתיבת פנדורה, צמחי אור ייחודיים מאימא אדמה ואגרטלים שונים. כל גולש יכול לסמן תאריכים חשובים בלוח השנה באתר ולקבל תזכורת ממוחשבת או טלפונית מנציג השירות.

 
טיפים: מאריכים את חיי הפרחים

מיד עם קבלת הפרחים יש לחתוך 3-2 ס"מ מבסיס הגבעול בצורה אלכסונית, תחת מים זורמים.
לשמירה על סידור קיים: להקפיד על ספוג רווי במים בתוך כלי הקיבול. לא לחורר את הספוג, מאחר שהחורים גורמים להתייבשותו.
הוסיפו חצי כפית אקונומיקה וחצי כפית סוכר לכל ליטר מים, זוהי "שיטת סבתא" ידועה למניעת ריקבון.
מומלץ להחליף את המים בכד מדי יומיים, לשטוף את הכלי מלכלוך ולחדש את החתך האלכסוני בבסיס הגבעול בעזרת מזמרה או סכין חד.
לאחסון ממושך של פרחים יש לשמור את הזר במקרר.
העמידו את האגרטל במקום מוגן משמש ישירה, מקור או מחום קיצוניים.