שושי פרחים
להזמנות *6466 או 1700-507-517
0

המועד המושלם לשליחת זר מעוטר

דצמ 18
המועד המושלם לשליחת זר מעוטר

אחרי שהעצים , האילנות והפירות היבשים קיבלו את הכבוד המגיע להם בט"ו בשבט, הגיע הזמן לפנות מקום לפרחים ואם בפרחים עסקינו, חג האהבה הלועזי, הלא הוא "ולנטיין דיי"

אם בפרחים עסקינו, חג האהבה הלועזי, הלא הוא "ולנטיין דיי" שחל בשבת הבאה, הוא המועד המושלם לשליחת זר מעוטר לאוהבי לבכם.
 

חג האהבה, מספרת אגדה רומית עתיקה, נקרא על שם כומר בשם ולנטינוס שחי במאה השלישית לספירה, בתקופת הקיסר קלאודיוס השני. הקיסר האמין שאנשים לא נשואים יהיו חיילים טובים יותר, ולכן ביטל את מוסד הנישואים.

ולנטינוס התנגד נחרצות לגזירת הקיסר והשיא זוגות אוהבים בסתר. כאשר התגלה הדבר לקלאודיוס, הוא ציווה להוציאו להורג. ולנטינוס עצמו התאהב בבתו של מנהל הכלא שאסר אותו. לפני מותו, כתב לה הכומר הרומנטי מכתב אהבה, אותו חתם במילים "מוולנטינוס שלך", ביטוי שנחרת עם היום.

בזכות דמותו ההרואית, המסתורית והרומנטית, זכה ולנטיין ליום מיוחד, המוקדש לאהבה, יום בו ישנה מסורת לא כתובה של משלוח פרחים ומתנות.

ובחזרה לימינו. מתברר שכל פרח מבטא רגש אחר שקשור לאהבה. ברשת הפרחים הוותיקה "שושי", שמוכרת זרים גם באינטרנט, מפרטים: הצבעוני מסמל אצילות והצהרת אהבה, החמניות מבטאות שמחה וחום, כלניות מדגישות אווירה חורפית של "קר בחוץ אבל חם בפנים", נרקיסים הם סמל לריחניות וחושניות, והציפורן את המושג "לעולם לא אשכחך".


גם לכל צבע בפרח יש משמעות אחרת.

לדברי מאיר ורואי אליהו. מבעלי רשת "שושי", הפרח האדום לגווניו מבטא חום, רומנטיקה, זוגיות ואהבה. ורד ורוד מסמל שמחה ואושר מושלם, ורד לבן מסמל תום וטוהר. לבן ואדום יחדיו, לפי מומחי הזרים מסמלים איחוד, צהוב ולבן אחראים לחגיגיות, והשילוב של כתום-בורדו-צהוב מבטא את הטבע והכפר.

 

חג אהבה שמח ורומנטי

שתף