להכין זר לראש בבית

איך להכין בקלות ובמהירות זר פרחים לראש?
באירועים רבים אנחנו אוהבים לחבוש זר פרחים חגיגי ומיוחד, בימי הולדת, במסיבות, בחגיגות לחג השבועות ועוד. נכון, יש מבחר גדול של זרי פלסטיק יפים ואיכותיים, אין כמו זר פרחים טבעי המשמש ככתר על ראש.
איך מכינים זר לראש - שלב אחרי שלב
בשלב הראשון נבחר את הפרחים.
את סוגי הפרחים כדאי לבחור לפי אופי האירוע ובהתאם לעונות השנה. לחתונה או לבת מצווה כדאי לבחור זר פרחים בצבעים לבנים, זר מפרחים כמו פרחי הליזיאנטוס, שושן צחור או חרציות. לאירוע צבעוני יותר אפשר לבחור פרחים בגווני צבעים שונים כמו ציפורנים, ג'פסי, חרציות, ורדים אדומים ועוד. אפשר לבנות זר מפרחים בצבע אחד ואפשר גם לשלב בו מספר פרחים בגוונים שונים, אך תואמים.
זר מוצלח הוא זר מרשים המשלב
שילוב מקורי ומיוחד בין סוגי פרחים ובין גוונים שונים, חשוב לבחור פרחים טריים, רעננים וריחניים.
כאשר אתם מחפשים פרחים לשזירת זר לראש, כדאי לבחור חנות פרחים
המציעה מגוון גדול של פרחים. בחנויות רבות תוכלו להתייעץ עם המוכרים ולקבל מהם טיפים שיעזרו לכם לשזור בקלות, בהנאה ובהצלחה רבה את הזרים. חנויות רבות מוכרות זרים לראש מוכנים.
אחרי שבחרתם את הפרחים, הכינו את החומרים הבאים:
חוט ברזל לסידור הפרחים, רצוי בעובי של שמונה מילימטר, סרט נייר או סאטן ירוק סרט דקורטיבי לקשירה העשוי מסאטן, מאורגנזה או מתחרה את הפרחים שבחרתם, מספריים ומזמרה קטנה.
 

אופן ההכנה

- יש להשרות את הפרחים במים במשך כשלוש שעות. לאחר שלוש שעות הוציאו אותם בעדינות מהמים וייבשו אותם, גם בעדינות, בעזרת מגבת. כשהם יבשים, חתכו את הפרחים באורך של כשתי אצבעות.
 

- הכינו את הבסיס: אל שתי הקצוות של חוטי הברזל הצמידו סרט סאטן ירוק, או סרט נייר, ולפפו בו את חוטי הברזל לכל אורכם.
 

- כעת  הצמידו את הפרחים לחוט הברזל המלופף. רצוי להצמיד אותם בצפיפות כדי שתיווצר שורה מלאה של פרחים עד אשר הם יכסו את כל חוט הברזל המלופף. אתם יכולים להצמיד את הפרחים לחוטי הברזל באמצעות סרט הסאטן הירוק או באמצעות נייר סלוטייפ שקוף. כדאי לגוון בין סוגי הפרחים ובין הצבעים, ככל שתגוונו יותר, כך הזר ייראה יפה ומקורי יותר.
 

-כעת התאימו את גודל הזר למידת הראש, גזרו את חוט הברזל המיותר, הצמידו את הקצוות אחד לשני וקשרו או שאפשר ללפף אותם בחוזקה, שלא ייפרדו, בעזרת הסרט הירוק.
 

- את סרטי הקישוט, אתם יכולים לקשור בצורות שונות בין הפרחים, אפשר ליצור קשר עניבה גדול בחזית או לקשור חתיכות מהסרט ולתת להם להשתלשל בטבעיות מהזר.

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל