הכל על סידורי פרחים

בואו לגלות איך אפשר להתאים את סידורי הפרחים לעונות השנה
 

ישראל התברכה בלמעלה מאלפיים ושש מאות סוגים של פרחים מתוכם כמאתיים וחמישים הם פרחים מוגנים שאסור לקטוף אותם. לכל עונה יש את הקסם שלה ואת סוגי הפרחים הייחודיים לה. עונת הקיץ מעלה בנו אסוציאציות של ים, שמש, גלידה וחופש, עונת החורף היא עונה רומנטית עם שמיים אפורים, עננים וגשם ועוד. סידורי פרחים אטרקטיביים בכל עונה ואין כיף גדול יותר מאשר לקבל זר פרחים המתאים לעונה ולמצב רוח המיוחד לה.
 

לכל עונה יש את הפרחים שלה
 

עונת האביב היא העונה שבה הטבע מתחדש,
השדות מוריקים וצבעי הפרחים מכניסים אותה לאווירה החגיגית .
 

ברוש משובל הוא פרח
שצבע הוורוד שולט בו, הוא פורח באביב וגם בקיץ,
 

פרח הדליה פורח באביב
וצובע את השדות בגוונים של אדום, צהוב וורוד. זהו פרח יפה, זקוף וגאה בגובה של עד ארבעים סנטימטר אשר מתמכר לקרני השמש החמימות המאפיינות את העונה.
 

הוורד הוא אחד הפרחים הנפוצים ביותר.
הוא מסמל את האופטימיות, את התשוקה ואת האהבה. אין רומנטי יותר מאשר לקבל זר ורדים ורודים או אדומים כדי להדליק את אש האהבה והשמחה.

ליזיאנטוס הוא פרח יפיפה בצבעי הלבן, הסגול או הוורוד. זהו פרח בעל צורת פעמון אשר מביא אתו אווירה של פריחה ורעננות בכל מקום שבו הוא נמצא.
 

זר פרחי חורף מכניס אל הבית את החורף,
את הצבעים, את הריחות ואת האווירה המיוחדת האופיינית לחורף. פרחי החורף מאופיינים בצבעים לבנים וצבעוניים כמו הנרקיסים, הכלניות, הנורית, האירוסים וגם הטוליפים הצבעונים.
 

הקאלה והתורמוס                        
צומחים בעיקר לקראת סוף החורף. הקאלה הוא פרח עדין בצבע לבן שמחיל לצמוח בחורף, אך מגיע לשיא הפריחה בקיץ. התורמוס צומח לקראת סוף החורף ופורח בקיץ. בישראל יש שבעה זנים של צמח התורמוס, צבעו סגול והוא אחד הפרחים היפים והמיוחדים.
 

פרחי הסתיו מתחילים לפרוח בסתיו, אך שיא פריחתם הוא בחורף.
פרחי הסתיו הקלאסיים הם אמנון ותמר, כובע הנזיר, לוע הארי ועוד.
 

גם בקיץ כמות הפרחים מגוונת
הרבה יותר מאשר נהוג לחשוב.
 

החמנייה
מוכרת לנו בעיקר בשל זרעיה הטעימים, אך אם נצא לשדות נראה איך פרחי החמנייה צובעים שטחים גדולים בצבע צהוב המאפיין את האווירה הייחודית לקיץ. החמנייה צריכה הרבה שמש ואור חזק, ולכן היא גדלה ופורחת בעקר בתקופת הקיץ.
 

החבצלת
הוא פרח נפוץ הפורח בתקופת הקיץ בחופי הים התיכון. יש סוגים שונים של חבצלות, חבצלת החוף, חבצלת הנגב וחבצלת קטנת פרחים.
 

את הפרחים הרב עונתיים
אפשר למצוא בחנויות הפרחים במשך כל עונות השנה.
 

 הסחלב
הוא פרח יפה במיוחד ועם ריח נפלא. בישראל יש למעלה משלושים סוגים של סחלבים הצומחים בכל עונות השנה.
 

האירוס
הוא פרח רב עונתי עם צורה מיוחדת ומגוון צבעים, החל מלבן ועד סגול כהה, הציפורן הוא פרח בעל עלים מחודדים הגדל בישראל בכל עונות השנה במספר מינים, הנפוץ בניהם הוא הציפורן הנקוד. 

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל