משלוחי פרחים

זרי ורדים

הצג הכל

זרי פרחים

הצג הכל

זרים לראש

הצג הכל

פרחים לאבל

הצג הכל
 

הזמנת משלוח פרחים אונליין
אחח... בואו ניקח לרגע שאיפה עמוקה ונרגיש את ניחוחותיו המבושמים של הטבע במלוא הדרם. אל העונג הזה צוות שושי פרחים קם מדי בוקר ובוקר. אנחנו יכולים לומר שהכוח המניע אותנו מתחלק ל-2: אתם הלקוחות כאשר משלוח זר פרחים או עציץ מעלה חיוך על פניכם או על פניהם של האנשים היקרים לכם מכול, והרוגע של הטבע; קשה להסביר במקום מסוים אך השקט המופתי שלו פשוט גורם לנו להתנתק מן ההמולה היומיומית ולברך את הרוגע והשלווה. את היופי, הרעננות והשלווה שהטבע מביא עמו, אנו שואפים להקנות ולהקרין על כל לקוח לקוחה עם שפע של זרי פרחים טריים שזורים בקפידה ועציצים מוריקים ומלאי חיים וחיוניות.

קצת עלינו
שושי רגעים של פרחים היא חנות פרחים היושבת בכפר רות המוריק השוכן בסמוך למודיעין. זכינו, באמת שכן :) הטבע המוריק עוטף אותנו מכל עבר ובימות החורף הקרים? האוויר הרענן בשילוב הצמחייה הפראית פשוט מכניסים הישר אל תוך האווירה הכפרית השלווה. אנו מאמינים באמת ובתמים כי הרוח הנושבת אצלנו בצוות, מורגשת בכל משלוח ומשלוח היוצא ממפתן דלתותנו. אנו עסק משפחתי וותיק שעוסק בגידול וטיפוח פרחים צבעוניים ומלאי חיים למעלה מ-40 שנים. 40 שנים שאנו מטפחים את החממות שלנו, חושבים על זרים חדשים ויפהפהיים, ושוזרים הכל עם המון טוב טעם.
שימו לב: קרבתנו לאזור מודיעין מאפשר לנו להבטיח משלוח פרחים מודיעין עילית ומודיעין מהיום להיום עד לשעה 16:00! אז אם אתם מחפשים פרחים במודיעין עילית או באזורים סמוכים דוגמת: שילת, לפיד, חשמונאים, נעלה ומושבים נוספים, דעו שהמשלוח יכול לצאת גם אם ההחלטה נופלת בדקה התשעים.

אל לנו להתפשר על איכות
בדקתם, חקרתם, הסתכלתם בקטלוג ובחרתם בזר הפרחים או העציץ שעמו חשתם ניצוץ מסוים.כדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה, אנו בשושי פרחים משקיעים את כל עולמנו בסידור הפרחים ובעיצובם בתשומת לב קפדנית ובהמון אהבה. מטרתנו היא שתקבלו את תמורתכם המלאה בעבור כספכם, וכל זאת תוך שאנו מקפידים בכל עת ועת על תודעת שירות גבוהה ומחירים שווים לכל כיס.

שירות הלקוחות של שושי פרחים
בחיפושכם אחר משלוח פרחים, ניתן לבצע את ההזמנה באופן מקוון עם מערכת פשוטה וקלה, או לחילופין לפנות אל שירות הלקוחות שלנו העומד לשירותכם בימים א-ה בשעות 8:00 עד 16:00, וביום ו בשעות 8:00 עד 13:00.

מערכת הזמנת פרחים מקוונת ומאובטחת 
מצאתם את העציץ או הזר שקסם לכם? באפשרותכם לבצע את ההזמנה אונליין באופן מהיר ומסודר. מערכת ההזמנות המקוונת שלנו מבטיחה לכל לקוח ולקוחה רכישה בטוחה ללא פשרות.

וגם ניתן לקפוץ לבקר :) אם במקרה חיפשתם אחר חנות פרחים במודיעין עילית או שאתם תושבי מודיעין או אזור השפלה בכללותה, הדבר הופך אותנו למעשה לשכנים! לצד רכישה מקוונת, ניתן גם לבקר אצלנו בחנות הפרחים של שושי בכפר רות, וליהנות לא רק מפרחים ריחניים, כי אם מאווירת טבע במלוא הדרה.

שאלות נפוצות:
האם ניתן להזמין משלוח מהיום להיום?
הזמנות לכל רחבי הארץ מהיום להיום ניתן להזמין עד לשעה 10:00. במידה ומדובר בשעה מאוחרת יותר, מומלץ לדבר איתנו טלפונית.

האם ניתן לשלב בזר הפרחים מתנות נוספות?
גם באתר וגם במערכת ההזמנות המקוונת, תוכלו להתרשם ממגוון שילובים שהולכים נהדר עם זרי הפרחים - שוקולדים ממותג דה קרינה, יינות משובחים ועוד.

מהי טריות הפרחים?
אנחנו משווקים פרחים בקונספט מן החקלאי אל הצרכן.
כל הפרחים או שגדלים אצלנו או שנקטפים ומגיעים אלינו באותו הבוקר ומשווקים מידית אל הצרכן. באופן הזה, אנחנו מבטיחים פרחים חיוניים, מלאים בריחות נהדרים וצבעים רעננים.

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל