משלוחים מתוקים

 

שוקולד דה קרינה

הצג הכל

יינות וליקרים

הצג הכל

שוקולד טבעוני

הצג הכל

מארזי שוקולד ויין

הצג הכל
 

השילוב המושלם
ברוכים הבאים לשושי רגעים של פרחים, חנות מוערכת וותיקה השוכנת בכפר רות. הטבע בכפר רות נמצא בכל פינה, ואנו מאמינים כי השקט והשלווה המאפיינים את אזורינו, ניכרים גם בכל מתנה ומתנה. לצד משלוחי פרחים ומשלוחי עציצים, תוכלו למצוא כאן אצלנו באתר החנות של שושי פרחים, מגוון של אפשרויות למארזים מתוקים ומארזים המשולבים בשתייה חריפה לרבות יינות משובחים ויינות מבעבעים.

אז המשלוחים תוכלו להזמין באופן פרטני לפי הפריטים המופיעים בקטלוג, או לערוך שילובים בין הפריטים השונים, וכך ליצור מארז מתנה משובח ובלתי נשכח.
השילובים המועדפים על לקוחותינו השילובים הפופולריים ביותר הם כמובן שוקולדים עם יינות משולבים בזרי פרחים. המומחיות שלנו בפרחים ניכרת הן באיכותם והן בשזירה אשר מקנה להם יופי שלא ניתן להתעלם ממנו.

אנו מתבססים על הקונספט של פרחים מן החקלאי אל הצרכן, ושמחים להציע מגוון עשיר של אפשרויות עם פרחים טריים וריחניים במיוחד. את השילובים תוכלו לערוך טלפונית יחד עם נציג שירות, או לחילופין לבצע את ההזמנה באמצעות ממשק ההזמנות המקוון שלנו. במרוצת הזמן, פיתחנו ממשק קל ופשוט אשר מאפשר את החוויה הצרכנית הגבוהה והאיכותית בישראל.

משלוחים מהירים
כן כן אנו מספקים משלוחים מהירים ומאפשרים פתרונות גם למי שלא בטוח במה לבחור והגיע כבר לדקה ה-90. אנו עורכים משלוחי שוקולדים ויין מהיום להיום עד השעה 10:00 בבוקר, ותושבי היישובים המושבים שבסמוך לכפר רות, כגון מודיעין, מודיעין עילית, חשמונאים, נעלה וכיוצא בזאת, יכולים להזמין את המשלוחים גם עד לשעה 16:00 אחר הצהריים.

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל