משלוחי מתנות

 

בייבי- מארז לידה לבן בייבי- מארז לידה לבן
מתנה ליולדת ולרך הנולד, שימושית ומפנקת. המארז מכיל :חיתול בד פלנל,זוג גרביים,אוברול לתינוק,,שמיכת פליז,פרליני שוקולד. המתנה ארוזה  בקופסת עץ עבודת יד מתוצרת הארץ.
180 ₪ 210 ₪ קנה עכשיו
בייבי- מארז לידה לבת בייבי- מארז לידה לבת
מתנה ליולדת ולרך הנולד, שימושית ומפנקת. המארז מכיל :חיתול בד פלנל,זוג גרביים,אוברול לתינוק,דובי,פליז,פרליני שוקולד. המתנה ארוזה בקופסת עץ עבודת יד מתוצרת הארץ
180 ₪ 210 ₪ קנה עכשיו
 

משלוחי מתנות לידה אצל שושי רגעים של פרחים
כיף גדול שבאתם לבקר אצלנו כאן באתר החנות של שושי רגעים של פרחיםמי אנחנו ומה אנחנו? חנות פרחים וותיקה ומוערכת בכפר רות המוריק שסמוך למודיעין. הטבע אצלנו, הרוגע והשלווה ניכרים בכל פינה, ואנו מאמינים כי הדבר משתקף גם דרך המתנות, זרי הפרחים והעציצים שאנחנו מציעים. לאנשים היקרים ללבכם הצטרפו בני ובנות בית חדשים אל חיק המשפחה ההולכת וגדלה? כיף גדול! התרגשות שאין שנייה לה. ואנו שמחים ונרגשים להיות שותפים לה עם שפע של אפשרויות לבחירה.

אנחנו יודעים, לפעמים אנו מתלבטים אם לקנות מתנת לידה מועילה כמו סט של בגדים וכיוצא בזאת, או אולי מתנה כללית. אם תשאלו אותנו, זה הכל תלוי בנסיבות. כל עוד ההורים הטריים נערכו אל כניסתם לתפקיד הכה חשוב מראש, הרי שתמיד אפשר לפנק אותם עם מתנות שמראות מחשבה, מתנות מפנקות ונפלאות. ואם הם זקוקים לכמה סטים, הרי שתוכלו למצוא אצלנו שפע של מארזים הכוללים את כל מה שהורים לתינוקות צריכים.

מה תוכלו למצוא אצלנו?
ראשית כל תוכלו למצוא אצלנו מתנות לידה המתאימות להולדת בן או בת, עם מגוון סטים תואמים ושלל פינוקים נעימים למגע, מלטפים ונהדרים. לצד זאת, אנו שמחים להציע שפע של אפשרויות נוספות, לרבות משלוחי פרחים המגיעים במשלוח אקספרס מהיום להיום ומשלוחי מארזי מתוקים, שוקולים נבחרים ועוד שלל הפתעות. את כל המארזים ואת כל המתנות, ניתן להזמין במהירות וביעילות, דרך ממשק קל ונוח. את הממשק פיתחנו למען חוויה צרכנית גבוהה ונוחה. לצד זאת, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה והתייעצות בנושא מתנות לידה.

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל