איך בוחרים זר פרחים?

על פניו, נדמה שכאשר אנו ניגשים לקנות פרחים או להזמין משלוחי פרחים, המשימה אמורה להיות פשוטה וקלה. מוצגות לרשותנו אפשרויות שונות וצבעוניות, והופ, יש לנו פרחים שכבר ערוכים ומוכנים להעלות חיוך על פניהם של האנשים היקרים לנו מכול.

בפועל, אנו פוגשים לא פעם בלקוחות שמהססים ואינם בטוחים מהו זר הפרחים המושלם, מהו אותו זר שישיג את המטרה, שישרה את האווירה המדויקת על מקבל או מקבלת המתנה.

הצוות של חנות שושי רגעים של פרחים, החליט להפשיל את השרוולים, לשנס מותניים ולחלוק אתכם כמה מן הטיפים המרכזיים שיעזרו לכם למצוא את הזר המושלם ולהזמין משלוח פרחים שעונה ועולה על הציפיות.

התאמה לאירוע

הדבר הראשון שעלינו לעשות, כמו בכל מתנה, הוא להבין במדויק את מאפייני האירוע.

אם מדובר בזר פרחים ליום הולדת לבת הזוג, הרי שנבחר בנראות מסוימת מאוד, למשל זר פרחים לבנים המגיעים בשלל אפשרויות ומביאים עמם טון עדין ונעים לעין.

ואם מדובר בזר לרגל חג האהבה או ציון שנות זוגיות יחדיו, הרי ברור לכול כי נבחר בפרחים בעלי נימה רומנטית יותר. זרים אלו יכולים להתאפיין בצבעים של ורוד או אדום, וכן ניתן לבחור בשלל שילובים רבגוניים ומרהיבים.

התאמה למקבל/ת המשלוח

אך לצד כל אלו, חשוב לזכור בראש ובראשונה, כי זרי פרחים הם קודם כל והכי חשוב – מתנה אישית מאוד, כזו שצריכה להטעים לטעמם של האנשים היקרים לנו מכול.

כאשר מדובר באדם אותו אנו מכירים היטב, הרי שוודאי ונוכל לשער את הצבעים האהובים עליו. וודאי שנוכל גם לשער כי מדובר באדם שאיננו אוהב זרים צעקניים מדי או לחילופין כזה המחפש אחר זר בעל נוכחות, כזה שיביא עמו מנעד רחב של צבעים.

התאמה לסביבת הפרחים

חשוב לא פחות שסביבתו של האדם המקבל את משלוח הפרחים, תתאים למאפייני הפרחים.

במקרים שכאלו, הרי שאנו תמיד כאן לשירותכם, ובשושי פרחים אנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו על הפרחים אשר יתאימו לסביבת המגורים.

האם מדובר בבית ששופע באור טבעי במהלך היום? או שמא בבית חשוך יחסית, דבר המתאים לשם הדוגמה ליחידות דיור במרתפים. או לחילופין, האם מדובר בביתי בעל גינה ובה יהיה הזר מונח?

המענה על שאלות אלו, יכול למקד לנו את האפשרויות למציאת זר הפרחים המושלם.

מה עושים כשלא בטוחים?

באם אינכם בטוחים באיזה זר פרחים לבחור, הרי שתוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של אפשרויות לשדרוג.

הטיפ הקטן שלנו שיכול לשדרג כל זר פרחים הוא לא אחרת מאשר הקדשה אישית. אל תחסכו בהקדשות האישיות. יש בהן כל כך הרבה כדי להעצים ולהפוך כל מתנה למרגשת וייחודית.

לצד זאת, בשושי פרחים תמצאו שפע של אפשרויות לשדרוגים ותוספות החל מיינות ומשקאות חריפים ועד לשוקולדים מובחרים ומשובחים.

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל