איך לקשט רכב לחתונה

איך לקשט רכב לחתונה – כל השיטות וכל הטיפים

נסיעה ברכב מקושט היא כמו להכריז, שימו לב אנחנו מתחתנים היום! זהו הפרומו הפותח את היום הגדול. מכונית מקושטת של חתן וכלה מושכת תשומת לב רבה מצד הנהגים והולכי הרגל, הם יפנו אליכם מבטים, ישלחו חיוכים ומילות ברכה, יפנו עבורכם חניה ועוד. כל חתן וכלה שנסעו ברכב מקושט לקראת החתונה יספרו לכם בשמחה איזה כיף ואיזו חוויה זו הייתה.
 

קישוט רכב לחתונה – כל מה שצריך לדעת
 

בבוקר של החתונה או ביום שלפני נקו, שטפו וצחצחו היטב את הרכב.
רכב נקי ומצוחצח הוא חלק בלתי נפרד מהמראה הזוהר והנוצץ של הרכב.
 

הצטיידו בקישוטים ובדבק מיוחד שלא יגרמו נזק לרכב ולא יפגמו בצבע שלו.
בחרו קישוטים ודבק שאפשר לשטוף ולהסיר בקלות מהרכב.
 

את סגנון הקישוט חשוב להתאים לרכב.
לרכב קטן לא יתאימו זרי פרחים ענקיים, אך אם תשימו זרים קטנים ועדינים על רכב גדול, הם לא יבלטו ולא יעשו את העבודה. את צבעי הפרחים והבדים שבחרתם יש להתאים לצבע האוטו. לאוטו בצבע לבן, לדוגמה, לא יתאים בד טול או פרחים בצבעים לבנים.
 

את צבעי הפרחים כדאי להתאים לצבעי החתונה.
אם בזר הכלה יש פרחים בצבעים מיוחדים, כדאי להתאים את צבע הפרחים של האוטו לצבעים של זר הכלה או לפרחים  שיקשטו את האירוע. יש משפחות הנוהגות לבחור צבע לחתונה, צבע אחיד למפות, לווילונות ואפילו לבגדים של המשפחה הקרובה לחתן ולכלה. אם בחרתם צבע לחתונה, התאימו את הפרחים שעל האוטו לצבע הנבחר.
 

יש סוגים שונים של קישוטים,
בלונים צבעוניים, סרטים מתנפנפים, פומפונים בגדלים שונים ועוד, אבל אין כמו פרחים. זה אולי לא הקישוט הכי מקורי, אבל עדיין לא הומצא קישוט יפה ואטרקטיבי יותר מפרחים.
 

הדרך הקלה והפשוטה ביותר היא לבחור חנות פרחים
המתמחה בקישוט רכב לקראת החתונה. אם אתם רוצים לחסוך כסף או לבחור בקישוטים מקוריים יותר, אפשר גם לקשט לבד. את כל האביזרים והחומרים המיועדים לקישוט הרכב כמו רשת לול, בדי טול, סרטי קישוט, פרחים מיוחדים ועוד, תוכלו לקנות בחנויות השונות. אתם צריכים רק להפעיל את הדמיון, להשקיע זמן ומחשבה ולקשט את האוטו בסגנון האישי והמיוחד שלכם.
 

רעיון מקורי נוסף לקישוט הרכב הוא הדבקה של מדבקות מיוחדות
בגדלים שונים על השמשה האחורית של הרכב או בצדדיו. אפשר לבחור מדבקות המכריזות היום אנחנו מתחתנים, אפשר לבחור מדבקות עם תמונות רומנטיות, אפילו קיטשיות, כמו זוגות רומנטיים על רקע שקיעה או תמונות של חתן וכלה ועוד. יש אתרי אינטרנט מיוחדים המוכרים מדבקות לקישוט הרכב, שם תוכלו למצוא גם מדבקות המתאימות לקישוט האוטו ביום החתונה.
 

זוכרים את הסרטים הישנים שבהם ראינו את החתן והכלה שזה עתה נישאו
נוסעים אל האופק המתוק כשאל טבון המכונית שלהם קשורות פחיות מרעישות המבשרות לעולם שהתחתנו? אתם יכולים לאמץ את הרעיון. אספו כמה קופסות שימורים בגדלים שונים, הורידו מהם את העטיפה והדביקו במקומה תמונות מעניינות. בעזרת סכין חד צרו חור קטן בקצה של כל פחית, העבירו בין החורים חוט ברזל וקשרו את הפחיות לרכב. אף אחד לא יצליח להתעלם מההכרזה המרעישה, תרתי משמע, שהנה אנחנו נשואים

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל