הזמנת זר פרחים לחג

במהלך השנה נחגגים במדינה הקטנה שלנו לא מעט חגים; מראש השנה ועד שבועות, השנה שלנו שזורה בחגים משמחים ומיוחדים רבים, ואחת המתנות האהובות ביותר בתקופות האלו היא זר פרחים. הזמנת זר פרחים לחג מאפשר לכם להעניק מתנה צבעונית ומיוחדת לאנשים שאתם אוהבים, וכאן בשושי רגעים של פרחים זמינים לכם זרים טריים ושופעים עבור כל חג במהלך שנה.

הזמנת זר פרחים לחג: מגוון זרים למועדים המיוחדים בשנה

כל החגים במהלך השנה מתרחשים במועדים ועונות שונות; הודות לכך, אנחנו יכולים ליהנות מזרי פרחים עונתיים וצבעוניים שמסמלים את עונות השנה. כאשר מזמינים זר פרחים לחגים, חשוב לבחור בזרים שכוליים פרחים טריים, צבעוניים ועונתיים. כאן בשושי רגעים של פרחים אנו מכינים מדי יום זרי פרחים יפיפיים עבור אירועים שונים, כולל חגי ישראל.

הפרחים האיכותיים שלנו מגיעים אלינו מדי יום מחקלאים מקומיים, והצוות שלנו מכין זרים מיוחדים עבור לקוחותינו. בין שאתם רוצים להזמין זר פרחים לביתכם, או זר פרחים לקחת לאנשים אחרים, אנחנו כאן עבורכם.

הזמנת פרחים לכל רחבי הארץ

אם אתם מעוניינים להזמין זר פרחים לחג, אצלנו תיהנו ממשלוחים מהיום להיום. בהזמנות עד השעה 10:00, אנו מבצעים משלוח עוד באותו יום. הזמנות לאחר השעה הזו יישלחו ביום אחרי, כך שהזרים יגיעו ליעדם תוך 24 שעות. חנות הפרחים שלנו ממוקמת בכפר רות, ליד מודיעין, והזמנות באזור נשלחות באותו יום, בהזמנות עד השעה 16:00. 

זרי פרחים לכל חג בשנה

מלבד חגי ישראל, במדינה שלנו נחגגים חגים שונים של עדות אחרות. אם תרצו להזמין זר פרחים לחגים נוספים – אנחנו כאן עבורכם. בשושי רגעים של פרחים ניתן להזמין זרי פרחים לכל חג בשנה, ולשלוח לאנשים שאתם אוהבים זר פרחים שופע וצבעוני.

לצד הזרים שלנו, אנו מציעים גם מתנות מיוחדות: יינות איכותיים, שוקולדים משובחים, מתנות ליולדת, ועוד. אם אתם רוצים לשלוח מתנה מיוחדת לאנשים אהובים בחייכם, כאן תוכלו להזמין מארז פרחים ומתנות שיעלה חיוך על פניו של כל אדם. האתר שלנו זמין לכם במהלך כל השנה, ונשמח לעזור לכם בכל הזמנה מחדש. 

הזמנת פרחים אונליין עם שושי רגעים של פרחים

הזמנת זר לפרחים לחג אפשרית בכל עת, אונליין או טלפונית. אם אתם רוצים לבצע הזמנה מהירה ומאובטחת, תוכלו לעשות זאת בקלות באתר המקוון שלנו. ניתן לבחור בין מגוון זרים, בשלל גדלים, וליהנות ממשלוח מהיר של הזר שהזמנתם.

אם יש לכם בקשות מיוחדות, או שאתם מעוניינים בשירות טלפוני – אנחנו כאן עבורכם. ניתן ליצור עמנו קשר באופן ישיר, ואנו נשמח לספק לכם שירות מותאם אישית. הצוות האדיב שלנו מכין זרי פרחים יפיפיים בהזמנה אישית, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת שתרצו. אם יש לכם שאלות או בקשות מיוחדות, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם.

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל