הזמנת זר פרחים רומנטי

זר פרחים רומנטי מהווה מתנה אהובה במיוחד, שעמדה במבחן הזמן כבר מאות שנים. כיום ניתן להזמין מגוון זרי פרחים נפלאים עבור בני ובנות זוגכם, וכאן ב'שושי רגעים של פרחים', זרים זו המומחיות שלנו. אם אתם רוצים לבצע הזמנת זר פרחים רומנטי, כאן זה המקום עבורכם, והטיפים הבאים יסייעו לכם בבחירת הזר המושלם.

הזמנת זר פרחים רומנטי: איך לבחור זר רומנטי?

הזמנת זר פרחים רומנטי מהווה מחווה מתחשבת ורומנטית עבור יקירכם, ולפניכם טיפים שיסייעו בבחירת הזר המושלם:

בחרו את הפרחים הנכונים: סוג הפרחים שאתם בוחרים מעבירים מסרים שונים: עבור זר רומנטי, אפשרויות פופולריות כוללות ורדים, חבצלות, סחלבים ופרחים נוספים. ניתן לבחור סוג פרח בודד או שילוב של סוגים שונים של פרחים עבור זר שופע וצבעוני.

בחרו את הצבעים הנכונים: גם צבע הפרחים יכול לשדר משמעויות שונות. אדום הוא הצבע הקלאסי לאהבה רומנטית, בעוד ורוד קשור בעדינות והערצה. לבן מסמל טוהר ותמימות, בעוד שצהוב קשור לעתים קרובות לידידות. בחרו צבע שמתאים למסר שאתם רוצים להעביר.

החליטו על גודל הזר: גודל הזר יכול להשתנות בהתאם לתקציב שלכם ולאירוע שאתם חוגגים. זר קטן יותר עשוי מתאים למשלוח יומיומי, כאשר רוצים להפתיע את בן או בת הזוג ללא אירוע מיוחד ברקע. זר גדול יותר עשוי להתאים יותר לאירוע מיוחד – כמו ימי נישואין, ימי הולדת ואירועים מיוחדים אחרים.

החליטו על אופן המשלוח: אתם יכולים לבחור במשלוח של הפרחים לבית או למקום העבודה של יקירכם, או להעניק אותם באופן אישי. אם תבחרו במשלוח, הקפידו לספק את הכתובת הנכונה וכל הוראות משלוח מיוחדות. כאן בשושי פרחים ניתן לבצע איסוף עצמי של זרי פרחים, או להזמין משלוח לכל רחבי הארץ.

בצעו הזמנה מראש: כדי להבטיח את אספקת הפרחים בזמן, כדאי להזמין מראש. חנויות פרחים רבות דורשות התראה של 24-48 שעות לפחות לצורך משלוח. אצלנו ניתן להזמין זרי פרחים מהיום להיום עד השעה 10:00 בכל יום, ועד השעה 16:00 עבור תושבי מודיעין.
התאמה אישית של המסר: שקלו להוסיף מסר אישי לזר, או משהו מתוק, כדי להפוך אותו לרומנטי ומיוחד עוד יותר. ניתן לכלול פתק בכתב יד או לבחור כרטיס מודפס מראש עם מסר רומנטי.

הזמנת זרי פרחים עם שושי רגעים של פרחים

אם אתם רוצים לבצע הזמנת זר פרחים רומנטי – אנחנו כאן עבורכם. שושי רגעים של פרחים היא עסק משפחתי, המספק ללקוחותיו זרים יפיפיים וטריים מזה עשרות שנים. בכל יום מחדש, אנחנו מקבלים פרחים מחקלאים מקומיים ושוזרים זרים יפיפיים לכל אירוע. המשלוחים שלנו זמינים באזור מודיעין, וכן באזורים נוספים בארץ. ניתן לבצע הזמנה של זר רומנטי כאן באתר, או להתקשר אלינו ולבצע הזמנה טלפונית של זר עשיר ושופע אהבה. 

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל