זרי פרחים למשלוח

במהלך השנה יש לנו תירוצים רבים לחגוג מאורעות שונים: מימי הולדת, דרך חגיגות נישואין ועד לידות, זה תמיד נחמד לציין אירועים משמחים בחיינו. אחת הדברים הטובות ביותר להגיד "תודה" או להפתיע אנשים בחיינו היא עם זרי פרחים למשלוח, וכאן בשושי פרחים, המומחיות שלנו היא זרים טריים ועשירים. אם אתם מחפשים זרי פרחים איכותיים, עמידים וצבעוניים, באתר שלנו זמינים לכם זרים יפיפיים למשלוח בכל רחבי הארץ.

זרי פרחים למשלוח: זרים עשירים בצבעים 

חברת שושי פרחים מספקת משלוחי פרחים מכל הסוגים, כולל משלוחים של זרי פרחים. אצלנו תוכלו לרכוש זרים קטנים, בינוניים וגדולים עם שלל פרחים. הזרים שאנו מספקים כוללים פרחים טריים בגידול מקומי שמגיעים אלינו מדי יום מחדש. לאחר ההזמנה, נכין את הזר שאתם רוצים, ונבצע שילוח מהיר לכל אזור שתרצו. 

משלוחי פרחים מהיום להיום

אם אתם רוצים לבצע הזמנה של זר פרחים מהרגע להרגע, או לבצע הזמנה עתידית – אנחנו כאן עבורכם. שירותי המשלוחים שלנו הם מהירים, ואנחנו מבצעים משלוח מהיום להיום עבור לקוחותינו. עבור משלוחים באותו יום, ניתן לבצע הזמנה עד השעה 10 בבוקר; אנחנו נכין עבורכם את הזר שהזמנתם, ונספק אותו לכתובת שבחרתם.

החנות הייחודית שלנו ממוקמת ליד מודיעין, ולקוחות מהאזור יכולים ליהנות ממשלוח באותו יום, עבור הזמנות עד השעה 16:00. אם נזכרתם באירוע ברגע האחרון, או שאתם רוצים להפתיע אדם אהוב, פנו אלינו ונשמח לשלוח זר פרחים בשמכם לכל אזור.

משלוח פרחים עם מארז מתנה

פרחים מהווים מתנה נפלאה עבור האנשים המיוחדים בחיינו, וכאשר מצוותים אותם להפתעות אחרות, ניתן להכין מארז מתנה ייחודי. בשושי פרחים אתם יכולים להזמין זרי פרחים למשלוח, לצד מוצרי מתנה נפלאים: שוקולד, יינות משובחים, מתנות ליולדות, והפתעות אחרות.
אנחנו נשמח להכין לכם מארז מתנה עבור משלוח, כך שתוכלו לשלוח הפתעה ייחודית לכל מי שתרצו, מתי שתרצו. משלוחי הפרחים הטריים שלנו זמינים לאורך כל השנה, לאורך כל השבוע – מיום ראשון עד שישי. אם אתם רוצים לשלוח פרחים טריים ואיכותיים לאנשים שאתם אוהבים – שושי פרחים כאן עבורכם.

יש לכם שאלות? אנחנו כאן עבורכם

אם אתם מעוניינים בשירות של זרי פרחים למשלוח, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. ניתן להשאיר לנו פניה עבור הזמנות עתידיות, או להתקשר אלינו ולקבל שירות אישי. באתר שלנו יש קטלוג עשיר של זרי פרחים, עציצים וצמחים שאתם יכולים לרכוש בכל עת, ומדי יום אנחנו מכינים את הזרים המיוחדים שלנו.

העסק המשפחתי שלנו קיים מזה 40 שנה, ואנו מטפחים פרחים בחממות ארצישראליות, עם תוצאות יפיפיות. שושי רגעים של פרחים זמינה לכם בכל עת, ואתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה. הצוות של וישמח לספק לכם מענה, ואנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או בקשה מיוחדת.

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל