מדריך להכנת זרים: כך תעשו זאת בעצמכם

זרי פרחים מהווים תוספת מופלאה לכל אירוע. מלבד הזמנת זרים מחנות פרחים מקצועית, אתם יכולים גם להכין זר בעצמכם לאירועים, או כשאתם רוצים להפתיע אדם אהוב. על ידי שילוב בין פרחים, תוספות מלאכותיות וטאץ' אישי, אתם יכולים ליצור זרים מופלאים לעצמכם, או עבור אנשים אחרים. כאן בשושי רגעים של פרחים הכנו עבורכם מדריך להכנת זרים, ובעזרתו תוכלו להכין זרים צבעוניים שמעלים חיוך בכל פעם מחדש.

מדריך להכנת זרים: כך תעשו זאת בעצמכם

שלב ראשון: הכנת הפרחים וחומרי הגלם

לפני שתתחילו לסדר את הזר, וודאו שיש לך את כל הכלים והחומרים הדרושים למשימה. אתם תזדקקו למזמרה או סכין חדה, סרט פרחוני, חוט פרחוני ואגרטל או סרט לליפוף הפרחים יחדיו. בחרו פרחים טריים שאתם אוהבים, ונסו לשלב בין צבעים ומרקמים שונים כדי לראות מה ההעדפה שלכם. מלאו דלי נקי במים קרירים כדי לשמור על לחות הפרחים בזמן העבודה. הסירו את העלים והקוצים התחתונים מהגבעולים כדי למנוע צמיחה של חיידקים וכדי להאריך את חיי הזר שלכם.

שלב שני: הרכבת הזר

התחילו בבחירת הפרחים המרכזיים שלכם והחזיקו אותם בידכם בזמן שאתם בונים את הזר. הוסיפו פרחי מילוי סביב המוקדים הללו, וסובבו מעט את הזר עם כל תוספת כדי לשמור על מראה מאוזן. שלבו צמחים ירוקים לאורך כל הדרך כדי להוסיף מרקם ולמלא את כל החללים בזר. החזיקו את הזר בצורה רופפת כדי לאפשר התאמות תוך כדי. ברגע שאתם מרוצים מהצורה והמלאות של הזר, הצמידו את הגבעולים עם סרט פרחוני, ולפפו אותו בחוזקה בערך 2-3 סנטימטרים מהחלק התחתון של ראשי הפרחים.

שלב שלישי: הוסיפו גימורים אחרונים

חתכו את הגבעולים לאורך הרצוי, וודאו שכולם אחידים בבסיסם. אם אתם משתמשים באגרטל, חתכו את הגבעולים כך שהם יהיו בערך פי אחד וחצי מגובה האגרטל. לזר שקשור ביד, עטפו סרט צבעוני סביב הזר כדי להוסיף מגע דקורטיבי. השאירו מעט סרט בולט למראה קלאסי.

טיפול בזר שהכנתם

כדי שהזר שלכם ייראה רענן, הניחו אותו באגרטל נקי מלא במים קרירים. הוסיפו חבילת מזון פרחים אם יש לכם. החליפו את המים כל יומיים וקצצו מעט את הגבעולים כדי לעודד את ספיגת המים. הרחיקו את הזר מאור שמש ישיר וממקורות חום. עם טיפול נאות, הזר שהכנתם בעצמכם יכול להחזיק למשך שבוע או יותר, ולהוסיף חן לכל חלל.

הזמנת זרים מיוחדים משושי רגעים של פרחים

מדריך להכנת זרים שימושי עבור כל מי שאוהב להכין פריטים שונים בעצמו. מלבד הזרים שתכינו, מחכים לכם מבחר זרים יפיפיים וצבעוניים בשושי רגעים של פרחים. החנות הוותיקה שלנו מקבלת מדי יום פרחים טריים מחקלאיים מקומיים, וכאן תוכלו להזמין זר, או לרכוש פרחים ולהכין זר בעצמכם. החנות המקוונת שלנו זמינה לכם בכל עת ונשמח לספק לכם שירות ולסייע לכם בכל הזמנה מחדש. 
 

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל