סודות המעצבים נחשפים

כל הסודות של מעצבי הפרחים נחשפים!
 

עיצוב פרחים זוהי אומנות מקצועית המחייבת רכישת ידע רב, ניסיון ומיומנות. פרחים מעוצבים מעניקים הרגשה של חום, טיפוח, שפע ויוקרה. אם אתם מקיימים אירוע חגיגי או ארוחה משפחתית ורוצים לשדרג אותה בתקציב מוגבל, יחסית, כדאי להשקיע בפרחים. הפרחים מושכים תשומת לב, אפילו אגרטל פרחים אחד עשיר ומעוצב יעניק יוקרה וימשוך את כל תשומת הלב.
 

                                         

חמישה כללים לעיצוב פרחים
 

אל תניחו על השולחן פרחים ללא אגרטל.
הם עשויים להעניק תחושה של חוסר היגיינה. תמיד עדיף להניח פרחים באגרטל, אפילו באגרטל קטן. אם אין לכם אגרטלים קטנים אתם יכולים להשתמש בכוסות העומדות על רגל או בבקבוקים שקופים במקום אגרטל ולפזר אותם לאורך השולחן.
 

כאשר מקשטים שולחן חגיגי בפרחים אפשר לבחור כמה פרחים ממשפחה אחת,
אך בצבעים שונים. במשפחת הוורדים, למשל, יש ורדים בצבעים שונים, אתם יכולים לערבב בין הפרחים בזר אחד, או לשזור זר לכל צבע בנפרד. אפשר לסדר את הפרחים לפי צבעים משלימים בסדר עולה כמו צהוב, כתום, סגול, חום ואפילו כחלחל ואפשר בצבעים נוגדים.
 

אפשר להשתמש בסוגים שונים של פרחים, אך בצבע אחד.
במשפחת הצהובים לדוגמה, יש פרחים רבים, חמניות, חרציות,סביונים, נר הלילה החופי ועוד. אפשר גם לשלב בין צבעים משיקים כמו כתום וצהוב ועוד.
 

 אם אתם רוצים להעניק לזר הפרחים מראה מתוחכם ומקורי,
אתם יכולים לצבוע את המים בתוך האגרטל בצבע מאכל. השמרניים שבניכם יעדיפו להתאים את צבע המים לצבע הפרחים והנועזים יעדיפו ליצור מראה מנוגד וססגוני.
 

כאשר אתם מניחים אגרטל עם פרחים על השולחן,
חשוב לוודא שהוא לא יחסום את המרחב ולא יסתיר את האורחים היושבים זה מול זה. אגרטל גבוה המעוצב בפרחים גבוהים ומרשימים יעניק מראה יוקרתי ולא יפריע למהלך השיחה בעת הארוחה.
 

 

איך תעצבו לבד בוקט פרחים מרשים ויוקרתי
 

אתם צריכים להכין:
כדור קלקר בקוטר של עשרה סנטימטר, סכין חיתוך שני בוקטים מפרחי בד איכותיים ודבק חם. לזר גדול יותר, אפשר להכין כדור קלקר גדול יותר, אך צריך גם הרבה יותר פרחים.

אופן ההכנה:
 

- בעזרת סכין החיתוך, חצו את כדור הקלקר לשניים. לרוב כדורי הקלקר יש סימון של חצי כדור, תוכלו לעבוד בהתאם לסימון.

- נתקו בעדינות כל פרח מהגבעול שלו. בעזרת תחתי הפרח צרו חור קטן בכדור הקלקר החצוי, הצמידו דבק לתחתית הפרח והדביקו בצורה מעגלית. החזיקו כל פרח כמה שניות עד לייבוש מלא.

- אפשר לעצב בוקט פרחים מסוג אחד ומצבע אחד של פרח, אפשר לעצב פרחים בצבעים תואמים ועוד, תנו לדמיון שלכם לעבוד, התוצאות יהיו נהדרות!

- אפשר לקחת כוס זכוכית גבוהה ולהעמיד עליה את הבוקט הצבעוני, המראה יהיה מרשים ומרהיב.

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל