רעיונות למתנות עם זר הפרחים

טוב נו.. אנחנו יודעים שאנו מעט משוחדים, אבל עם יד על הלב – פרחים היו ותמיד יהיו מתנה נהדרת שפשוט כיף לקבל.

הם מהווים פתרון פשוט ונפלא, הם מאפשרים לנו להעביר את הרגשות המדויקים ביותר אל מקבל או מקבלת המתנה. הם מביאים עמם ריחות משכרי חושים, צבעים נהדרים ודקורציה נפלאה לבית.

בהזמנתכם זר פרחים, הרי שזוהי הזדמנות נפלאה להביע בפני אדם היקר ללבנו, את מידת הערכתנו אליו.

בשושי פרחים אנו משוחחים לעתים קרובות עם לקוחותינו, עוזרים ומייעצים. לא פעם, עולה השאלה אם מומלץ להזמין את הזר כפי שהוא, או שאולי חשוב לשדרג אותו עם שלל תוספות ומתנות קטנות המגיעות לצדו.

ראשית כל נציין רק כי זרי הפרחים מושלמים כפי שהם. כל זר וזר מוכן בקפידה רבה ובשזירה מקצועית. אך כל תוספת הרי שהיא משובחת ובאפשרותה להעצים את עוצמותיה של המתנה, ולהעלות חיוך רחב מאוזן לאוזן.

זרי פרחים משולבים עם מתנות

הסוד בשדרוג של מתנה טמון דווקא בפשטות. לא חייבים להעמיס מכל טוב ולהפוך את המתנה לגדולה ועמוסה. לעתים זוהי בדיוק התוספת הקטנטנה שמשנה את כל התמונה ומעשירה את זר הפרחים.

שוקולדים

אנחנו יודעים, במקום מסוים בחרנו ישר לפתוח בפתרון הכי מוכר ושוגר, אבל היי, מי אמר שפתרונות שגרתיים לא עושים את העבודה? אין זה מקרי שהם זוכים לפופולריות כה גבוהה.

עם השוקולדים שלנו שתמצאו בשושי רגעים של פרחים, אנו שמחים להציע לכם שפע של אפשרויות לדברי מתיקה משובחים ובטעמים עשירים. 

אנו שמחים ומתכבדים להציע את השוקולדים המשובחים של מותג דה קרינה מרמת הגולן. שוקולדים בכשרות בד"צ המאפשרים לכולם ליהנות מטעמים עשירים ונהדרים.

יינות וליקרים

שיטה נהדרת להפוך משלוח פרחים לבעל נימה יוקרתית ואלגנטית, היא בצירופם של משקאות חריפים שונים.

הנראות של בקבוקי השתייה המביאה עמה את הטון היוקרתי והדקורטיבי, יוצרת תמונה המשתלבת בהרמוניה מושלמת עם משלוח הפרחים השזור בקפידה.

בשושי תמצאאו שפע של אפשרויות ליינות וליקרים, החל מקאווה, דרך ליקרים ועד ליינות לבנים ואדומים. תוכלו למצוא אפשרויות המתאימות לכל חוגג וחוגגת, החל מיין רוזה הזוכה לפופולריות גבוהה בקרב נשים, ועד ליינות המתאימים כמתנה אלגנטית לגברים.

זר של מתוקים

עוד זר?? כן כן אנחנו לגמרי רציניים!

רק שהפעם אין מדובר בזר פרחים, אלא זר העשיר בשלל דברי מתיקה נהדרים.

כיאה לחנות פרחים המיומנת בטכניקות שזירה קפדניות, אנו דואגים לשלוח כל זר וזר של מתוקים בשזירה שמעוררת את התיאבון, ומותירה רושם רב ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה.

ואנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו

בכל שאלה והתייעצות, אנו בשושי פרחים נשמח לעמוד לשירותכם ולהביא לכם עוד מגוון רעיונות ושדרוגים לזרי הפרחים.

אנו עורכים משלוחים מהירים ומגיעים לכל נקודה, תוך שאנו מקפידים על זרי פרחים חיוניים, ריחניים ומלאי חיים. 

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל