שדרוג האירוע עם פרחים

פעמים רבות אנו נוטים לחשוב על הפרטים הכלליים יותר של האירוע עם הדאגה לאוכל אנין טעם ושפע, למוזיקה טובה ולקבלת פנים חמימה עבור האורחים והאורחות.

לצד פרטים אלו אשר בהחלט מכתיבים את הצלחתו של האירוע, הרי שהסתכלות על הפרטים הקטנים ביותר, יכולה להשפיע בענק.

הרצון הטהור שלנו לאירוע שיעשה לכולם טוב על הלב, לעתים מוביל אותנו לחפש אחר פתרונות יקרים ונועזים. אך למה שלא נחפש אחר אותן אפשרויות מוכרות וידועות? כאלו שמנצחות את מבחן הזמן? כאלו שתמיד מותירות נוכחות רבה ומאפשרות להעשיר את האווירה.

פרחים לאירועים

בשושי רגעים של פרחים אנו שמחים להציע את הפתרון הכה פשוט אך כה יפה של זרי פרחים בסידורים נהדרים לשולחנות האורחים.

נראות יפה ומזמינה של שולחנות האוכל של המוזמנים והמוזמנות שלנו, יכולה להשפיע על כל האווירה ולתרום לרוח חגיגית, שמחה וקלילה.

בדיוק כפי שבשזירת פרחים, אנו נוהגים להקדיש את המחשבה לכל פרט ופרט כך שכל סוגי הפרחים ישתלבו זה בזה באופן הרמוני ושלם, כך אנו מקפידים להיערך בקפידה לאירוע, ולעצב את הפרחים לשולחנות כך שישרו את האווירה המתאימה על הנוכחים והנוכחות.

מה הם הקווים המנחים לסידורי פרחים לאירוע?

כדרכנו בקודש, אנחנו לא אוהבים רק לדבר באוויר, ושמחים לחלוק עם לקוחותינו את הטיפים הקטנים שמשפיעים בענק.

בחירת הצבעים

בהחלט כדאי להקדיש לכך מחשבה ולהעמיק בנושא.

פרחים יכולים להגיע בשלל רחב של צבעים. האם מדובר באירוע בת מצווה ובו יתאימו פרחים ורודים ואדומים? או אולי אירוע בר מצווה ובו יתאימו סוגי פרחים לבנים או כחולים? אותו הדבר נכון גם לגבי אירוע ברית או בריתה.

כאשר מדובר באירוע דוגמת חתונה, הרי ששילובי צבעים עדינים ואף בחירה בצבע אחיד להכתבת קו עיצובי אלגנטי, יכולה לתת את המענה המדויק.

גודל הזרים

זרי פרחים יכולים להגיע בשלל גדלים שונים.

סידור פרחים גדול מדי על השולחן יכול להעיב על האורחים ולמנוע מהם לשוחח זה עם זו. ולכן, המלצתנו היא על זרי פרחים בסידורים קטנים המנעימים את העין, אך שאינם גורעים מן החגיגה.

סוגי הפרחים

וואו, האמת שמדובר בתחום כל כך רחב וכל כך רבגוני עד שנתקשה אם בכלל לפרטו במסגרת של מאמר מידע.

הבחירה בסוגי הפרחים יכולה בהחלט לשנות את כל האווירה שעל שולחנות המוזמנים. אם זו חתונה עם ורדים למען יצירת אווירה רומנטית ומתקתקה, או אם מדובר בשושן צחור המאפשר לנו להשרות אווירה אדינה עם צבעים לבנים שאינם צועקים יתר על המידה.

ואנו מזמינים אתכם/ן להתייעץ איתנו

מאחורי האתר של שושי רגעים של פרחים, ישנו צוות מסביר פנים ומקצועי אשר ישמח לסייע לכם בכל שאלה והתייעצות.

מחפשים סידורי פרחים לשולחנות אירועים? או משלוחי פרחים בעיצובים מרהיבים? פנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר או צרו עמנו קשר טלפוני.
 

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל