תכירו את שושי

שושי לא אמיתית. כל הפרחים - כן.

שושי היא דמות חייכנית לבושה בסינר, פרח ענוד בשערה, על פניה חיוך גדול, היא בדיוק חזרה מהשדה שם ליקטה פרחים, היא מציעה לכם את הזרים הרעננים שלה והיא בעצם לא קיימת. שושי הוא מותג בעל שם מוצלח במיוחד שבנו מאיר ורואי אליהו, אב ובנו חקלאים ותיקים ממושב כפר רות (הסמוך למודיעין) העוסקים שנים רבות בגידול פרחים ובשיווקם.

היא מציעה לכם את הזרים הרעננים שלה והיא בעצם לא קיימת.

שושי הוא מותג בעל שם מוצלח במיוחד שבנו מאיר ורואי אליהו, אב ובנו חקלאים ותיקים ממושב כפר רות (הסמוך למודיעין) העוסקים שנים רבות בגידול פרחים ובשיווקם.

ההכירות הארוכה עם קהל קוני הפרחים הניעה אותם לפתוח את שושי- חנות פרחים וירטואלית.

35 חנויות פרחים ברחבי הארץ ישמשו נקודות השירות של הרשת. אתם נכנסים לאתר, בוחרים זר והחנות הקרובה ביותר למקום מגוריכם שולחת אותו אליכם.

אפשר לחפש באתר את הזר המבוקש על פי סוג הפרח או טווח המחירים הרצוי, וקיימת פונקציה של לוח שנה המאפשרת לקבל תזכורת ממוחשבת או טלפונית לתאריכים שסימנתם שבהם אולי תרצו לשלוח זר פרחים.

באתר אפשר גם להירשם לקורסים לסידור ולשזירת פרחים, לקבל טיפים על גידול עציצים ותחזוקת הפרחים ולשלוח זרי פרחים לחו"ל. אנחנו מצאנו באתר זר מקסים בשם מלך הביצה המשלב נרקיסים עם הרבה ירק ב70 ₪. בעלי האתר מבטיחים הרבה מבצעים והנחות.

להזמנה טלפונית 1-700-517507

מגזין כתבות

הצג הכל

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל