סחלבים

דיל סחלב ויין דיל סחלב ויין
עציץ סחלב 2 ענפים  בכלי קרמיקה + יין מרלו אדום חצי יבש מענבי המרלו המשובחים של יקב מוני אשר נבצרו במומחיות ובאהבה בעת לילה, הותססו במיכלי נירוסטה והתיישנו בחבית עץ אלון.
270 ₪ 300 ₪ קנה עכשיו
עציץ סחלב זוגות בכלי קרמיקה לבן עציץ סחלב זוגות בכלי קרמיקה לבן
עציץ סחלב זוגות בכלי חרס. ניתן לבחור ממגוון הצבעים הקיימים במלאי החנות.
200 ₪ 215 ₪ קנה עכשיו
עציץ סחלב ענף 1 במגוון צבעים  בכלי חרס עציץ סחלב ענף 1 במגוון צבעים בכלי חרס
עציץ סחלב ענף אחד בכלי חרס, ניתן לבחור מתוך מגוון צבעים הקיימים במלאי החנות.
165 ₪ 180 ₪ קנה עכשיו
שושי דיל סחלב שושי דיל סחלב
הדיל כולל: עציץ סחלב יוקרתי ומהודר בכלי קרמיקה או חרס. יחד עם ליקר שוקולד משובח ומארז שוקולד איכותי מבית דה קרינה.
280 ₪ ---------- קנה עכשיו
שושי דיל סחלבים שושי דיל סחלבים
הדיל כולל: עציץ סחלב 2 ענפים בכלי חרס יחד עם ליקר שוקולד ומארז פרליטס שוקולד מריר וקוקוס 50 גר.
350 ₪ ---------- קנה עכשיו
דישון לסחלבים דישון לסחלבים
הוראות שימוש: מכסה הבקבוק משמש כלי מדידה. יש למהול את הדשן במים (1פקק ל 2 ליטר מים )ולהשקות בהתאם לצרכי הצמח ,עד שהמים ניגרים מתחתית העציץ. הדישון ניתן בכל השקיה שניה , בכל עונות השנה .כמות:  125 מ"ל  
12 ₪ 18 ₪ קנה עכשיו
 

ברוכים הבאים לשושי רגעים של פרחים איזה כיף שבאתם! ברוכים הבאים לשושי פרחים.
הם ככל הנראה מסוגי הפרחים הנפוצים והאהובים ביותר, ויש לכך סיבה טובה. לסחלבים ישנו מראה נקי ואסתטי אשר יכול להשתלב נהדר הן במרחב הביתי והן במרחב המשרדי. המראה הסימטרי שלהם והצבעים העדינים, מקנה להם יופי עוצר נשימה. הם לרוב יגיעו בצרור של פרחים, ובשזירה נכונה הם בהחלט יכולים להשלים את התמונה.

אנו בשושי רגעים של פרחים שמחים להציע לגם מגוון זרי סחלבים טריים בצבעים עזים וחיוניים. אנו פועלים במתכונת של פרחים מן החקלאי אל הצרכן, ושמחים להציע את הפרחים במצב הטוב ביותר, ריחות בלתי נשכחים ומראה שמביא עמו את הטוב של הטבע.

קצת על הסחלבים
משפחת הסחלבים היא לא קטנה כלל. למרות שאנו מכירים מספר מינים קטנים, הרי שמדובר בלא פחות מ-28 אלף סוגים שונים של סחלבים. מדובר במספר עצום ורב, שבהחלט גורם לנו מראש לתת לפרח שכזה המון כבוד. עובדה שכדאי להיכר היא כי מדובר בפרח נפלא עבור אנשים אלרגיים.
אם ניחנתם באהבה לפרחים או אנשים היקרים לכם, וישנה אלרגיה ש'הורסת את התוכניות', הרי שניתן להזמין משלוחי סחלבים אשר לא ממהרים לשחרר את האבקנים שלהם אל האוויר הפתוח, זאת בשונה מסוגי ומיני פרחים אחרים.

ממשק ההזמנות של שושי פרחים
בחיפושכם אחר משלוחי פרחים במהירות וביעילות, אנו בשושי רגעים של פרחים שמחים להציע את הממשק המקוון שלנו להזמנות בכל רחבי הארץ, ועם אפשרות למשלוח אקספרס מהיום להיום. את משלוחי האקספרס ניתן להזמין עד לשעה 10:00 בבוקר, ותושבי מודיעין והסביבה יכולים להזמין עד לשעה 16:00. זאת כיוון שחנות שושי פרחים שוכנת בכפר רות שבסמוך למודיעין. באופן הזה אנו יכולים להגיע גם בשעות מאוחרות למדי, אל היישובים והמושבים שבסביבה כגון מודיעין, מודיעין עילית, נעלה, חשמונאים ועוד. בממשק תוכלו להוסיף מגוון של תוספות כגון מותג השוקולד דה קרינה, מארזים המשלבים בין יין לשוקולדים ועוד שפע של הפתעות.

שושי משלוחי פרחים ומתנות
מה תרצה לשלוח היום?

הצג הכל